PENZION KOMETA

Pro zvýšenou poptávku ubytování proběhla v penzionu KOMETA rekonstrukce, která nám umožnila rozšířit kapacitu. 

Dokončeno v červnu 2017.

V penzionu KOMETA je pět dvoulůžkových, 6 třílůžkových pokojů a jeden čtyřlůžkový. Ve druhém patře se nachází apartmán pro 9 osob. Apartmán je rozdělený na tři samostatné ložnice, koupelnu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je plně vybaven a terasu.  Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, klimatizaci a televizi. Wifi je v celém objektu zdarma. V areálu můžete navštívit restauraci KOMETA PUB a zahradu s trampolínou pro děti. K dispozici je i sportoviště a krytá venkovní posilovna.

Snídaně v období od 1. října do 30. dubna nejsou zahrnuty v ceně ubytování. Je možnost je přikoupit po příjezdu na místě, pouze však na sobotu a neděli, kdy je v provozu restaurace Kometa PUB, kde se snídaně také podávají. Snídaně v období od 1. května do 30. září jsou zahrnuty v ceně za ubytování a podávají se v restauraci Kometa PUB na adrese Pasohlávky 4.


Check-in od 14:00 hod.                                                                                          Check-out do 10:00 hod.

Pobyt zvířat v penzionu není možný.